Chtěl bych poděkovat za školení hloubkového vyhledávání, které mě příjemně překvapilo svým praktickým dopadem. Pomocí jednoduchých triků lze dosáhnout zajímavých výsledků a vůbec není těžké je používat, pouze je nutné je znát. Díky jednodennímu školení se celý můj tým posunul z běžných uživatelů internetu na odborníky v pátrání po relevantních informacích, což má bezpochyby velký dopad na efektivitu práce i konečný výsledek. Umění zbytečně neztrácet čas a efektivně si vyhledat potřebné informace je v současnosti tolik důležité. Informace hledáme téměř pořád, ať už jde o výsledky odborných analýz, seznam potencionálních partnerů, novinky z oboru, nebo třeba i vhodnou destinaci na rodinnou dovolenou. Z tohoto pohledu bylo Vaše školení pro nás velkým přínosem. Děkuji.

Jakub PuchalskýŘeditel Korporátní a marketingové komunikace, Letiště Praha, a. s

Školení pokročilých vyhledávacích metod a Competitive Technical Intelligence (CTI) od Jana Černého jsme v naší společnosti realizovali dvakrát. Poprvé v užší skupině produktových manažerů, ředitelů, manažerů vývojových skupin a marketingových pracovníků, podruhé v širší skupině s pracovníky vývoje, výzkumu a odborníky strategického nákupu. Už v průběhu prvního běhu se nám vyjasnily dvě věci: První – rešeršní práce a proces Competitive Intelligence jsou velice praktickým způsobem, jak se dostat k naprosto zásadním informacím potřebným pro každodenní práci mnohých z našeho týmu, i k podkladům pro strategickou práci vedení; Druhá – zapálenější odborník a lektor pro oblast CTI v České republice není. Praktický význam školení pak začal již třeba pokročilým vyhledáváním na Googlu, s jehož pomocí jsme se začali dostávat až k magicky přesným
a užitečným výsledkům. Největšími přínosy pak pro nás bylo samotné seznámení se s obrovským informačním mořem, ve kterém je možné lovit (a jak), dále rozvinutí naší schopnosti klást správné otázky, a v neposlední řadě zkušeným provedením kolaborativního módu vyhledávací práce. Za toto kolegové i já – děkujeme.

více
Vladimír ZejdaProjektový manažer, Meopta – optika, s.r.o.

V říjnu 2018 jsme absolvovali školení Competitive Intelligence (CI) od Jana Černého. Během intenzivního a velmi dobře připraveného dne jsme se dozvěděli teoretické základy CI. Následně jsme si na příkladech upravených na míru potřebám naší firmy vyzkoušeli vyhledávání relevantních informací v otevřených a uzavřených zdrojích. Během celého školení nám Jan fundovaně odpovídal na otázky a v týdnech po školení nám ochotně na dálku pomáhal nastavit automatizované sledování.
S celým školením, jeho obsahem i formou, jsme byli spokojeni a pomohlo nám získavat informace o dění trhu.

Světlana AdamováMarketingová ředitelka MEGA a.s.

Jan Černý provedl dvoudenní školení našich vybraných zaměstnanců na sofistikované téma Competitive Technical Intelligence. Příprava a realizace školení proběhly s absolutní profesionalitou. Účastníci hodnotili toto školení jako dynamické, efektivní, účelné a velmi přínosné. Věříme, že toto školení bude mít kladný reálný dopad v oblasti R & D membránových separačních procesů, kterými se naše společnost zabývá.

Ing. Michal ŠtočekVýkonný ředitel společnosti Membrain, s.r.o.